Najczęściej czytane

Salsa Ladies Style & Salsa Con Afro Premium Weekend z Ania Serugą / 9.04.2022


Salsa Ladies Style &  Salsa Con Afro
Premium Weekend z Ania Serugą / 9.04.2022

Kochani, przed państwem rozpoznawana artystka na wielu festiwalach, zarówno polskich jak i zagranicznych, na co dzień ucząca w najlepszych kubańskich szkołach na południu Polski (Kraków, Katowice, Bielsko)... ANIA SERUGA!!!

Elegancja, technika i smaczny kubański flow to słowa od razu kojarzące się ze stylem Ani. Jest prawdziwą pasjonatką kultury kubańskiej, a zwłaszcza jej afrykańskich korzeni takich jak afro i rumba - zakochała się po uszy w afro, a w rumbie odnalazła kobiecość.

Ani nie umknie żaden szczegół, wytłumaczy Wam wszystko krok po kroku od zupełnych podstaw! Dobre tańce i duża dawka śląskiego humoru gwarantowana!

 

PLAN WARSZTATÓW :

12:30 - 14:30 - Salsa Ladies Style - na tych zajęciach ulepszymy Waszą salsę, poprawimy świadomość ciała i zaczniemy poruszać się jak prawdziwe Kubanki.

Bioderka, klatka, barki i rąsie pójdą w ruch, kobiecość stanie na pierwszym miejscu, a kokieteria i elegancja wejdą na stałe w wachlarz Waszych ruchów.

14:45 - 16:45 - Salsa con afro - od podstaw rozgryziemy technikę afro, poznamy symbolikę ruchów, nauczymy się podstawowych oraz najbardziej popularnych afrowych kroków, po czym Ania pokaże jak ze smakiem włożyć je w salsę.

 

CENNIK :

Blok I Cuban Ladies Styling - 70zł

Blok II Salsa Con Afro - 70zł

FULL PASS - 130zł

Ilość miejsc ograniczona, więc kochani, KTO PIERWSZY, TEN LEPSZY!

 

UWAGA! Opłacenie warsztatów jest gwarancją miejsca.

Wykupić zajęcia możecie na www.sklep.urbandance.pl

 

REGULAMIN:

- Nie przyjmujemy zwrotów - istnieje opcja zamiany osób (z mailowym powiadomieniem recepcji - podając imię i nazwisko osoby zastępującej najpóźniej na 48h przed warsztatami)

- Jeśli nie uzbiera się minimalna grupa, organizator może odwołać zajęcia na 5 dni przed terminem, z telefonicznym powiadomieniem zapisanych osób.

- Zapisując się na warsztaty Uczestnik jest świadomy własnego stanu zdrowia oraz kondycji fizycznej, a w zajęciach bierze udział na własną odpowiedzialność.

- Organizatorzy Wydarzenia nie odpowiadają za kontuzje Uczestników zajęć.

- Niestosowne zachowanie podczas trwania Wydarzenia, zachowanie agresywne, stanowiące zagrożenie dla innych uczestników lub niestosowanie się do zaleceń Instruktorów będzie skutkowało wyproszeniem Uczestnika z zajęć / imprezy bez zwrotu poniesionych kosztów.

- Zgłoszenie udziału w Wydarzeniu jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem Warunków Uczestnictwa oraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora na potrzeby organizacji Wydarzenia,

zgodnie z ustawą z dnia 29 Sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 101 poz. 926