Twerk Premium Weekend z Magdaleną Górką / 6.11.2021


Twerk Premium Weekend z Magdalena Górką / 6.11.2021

KTO: Magdalena Górka

Przygodę z tańcem zaczęła w dziecięcej formacji „Łomianeczki” jako 6-latka. Próbowała wielu styli tanecznych, żeby ostatecznie odnaleźć się w dancehall’u, twerku oraz high heels.

Jest tancerką i choreografem na pełen etat. Prowadzi regularne, cieszące się duża popularnością, lekcje tańca w Warszawie, współpracuje z artystami przy tworzeniu teledysków, tworzy oprawę artystyczną imprez i koncertów, prowadzi oraz organizuje warsztaty taneczne pod własna marką JagodziankiTwerk.

Jako nauczycielka tańca pracuje głównie z kobietami. Jej celem jest nie tylko nauka techniki, podstawowych kroków i pięknych choreografii-zależy jej przede wszystkim na tym, aby jej kursantki odkrywały swoją zmysłowość i seksapil, wychodziły poza schematy i czuły się dobrze w swoim ciele. Jej misją jest pomoc kobietom w budowaniu pewności siebie poprzez taniec.


OSIĄGNIĘCIA:

1 miejsce Wicked Dance Contest 2018-formacja Dancehall Queen Style z Exclusive Afro Goodas

3 miejsce Slavic Dancehall Queen 2019 solo

2 miejsce Uderz w Puchara 2019

3 miejsce Wicked Dance Contest 2019-formacja Dancehall Queen Style z Exclusive Afro Goodas

1 miejsce TwerkQueen Poland 2019-formacja z Exclusive Afro Goodas

 

CO BĘDZIEMY ROBIĆ NA ZAJĘCIACH:

Twerk Floor Performance-w twerku bardzo często podłoga jest naszą najlepsza przyjaciółką. Na tym zajęciach nauczymy się technik współpracy z podłogą spięte klamrą choreografii, tak żebyśmy wyglądały w tańcu efektownie, elegancko, ale jednocześnie dziko i seksownie.

Twerk Choreography-zajęcia na poziomie open. Nauczymy się twerkowej choreografii zawierającej podstawowe kroki, ale tez ruchy inspirowane innymi stylami tanecznymi np dancehall/vogue.

Twerk In Heels-zajęcia łączące techniki high heels i twerk. Nurt jednocześnie komercyjny oraz performatywny. Spodziewajcie się ognia na parkiecie i choreografii, która wydobędzie z was pokłady energii. Goorciam jest pierwszą tancerką w Polsce, która zaczęła promować i uczyć tego stylu na regularnych warsztatach.

KIEDY:

6 listopada 2021, sobota

 

PLAN:

13:00 – 14:00 TWERK FLOOR PERFORMANCE

14:05 - 15:05 TWERK CHOREO

15:10 – 16:10 TWERK IN HEELS

 

CENNIK:

1 zajęcia – 50 zł

2 zajęcia – 90 zł

3 zajęcia – 120 zł

Możliwość zakupu warsztatów będzie dostępna wyłącznie przez sklep - www.sklep.urbandance.pl

Opłacenie warsztatów jest równoznaczne z zapisem.

 

GDZIE:

Urban Dance Zone - Zachodnia 85, Łódź

 

REGULAMIN:

- Nie przyjmujemy zwrotów - istnieje opcja zamiany osób (z mailowym powiadomieniem recepcji - podając imię i nazwisko osoby zastępującej najpóźniej na 48h przed warsztatami)

- Jeśli nie uzbiera się minimalna grupa, organizator może odwołać zajęcia na 5 dni przed terminem, z telefonicznym powiadomieniem zapisanych osób.

- Zapisując się na warsztaty Uczestnik jest świadomy własnego stanu zdrowia oraz kondycji fizycznej, a w zajęciach bierze udział na własną odpowiedzialność.

- Organizatorzy Wydarzenia nie odpowiadają za kontuzje Uczestników zajęć.

- Niestosowne zachowanie podczas trwania Wydarzenia, zachowanie agresywne, stanowiące zagrożenie dla innych uczestników lub niestosowanie się do zaleceń Instruktorów będzie skutkowało wyproszeniem Uczestnika z zajęć / imprezy bez zwrotu poniesionych kosztów.

- Zgłoszenie udziału w Wydarzeniu jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem Warunków Uczestnictwa oraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora na potrzeby organizacji Wydarzenia,

zgodnie z ustawą z dnia 29 Sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 101 poz. 926