Najczęściej czytane


Notice: Trying to get property of non-object in /plugins/system/modulesanywhere.php on line 149

Notice: Undefined variable: gd_support in /plugins/content/jwsig.php on line 83

ZUMBA i SEXY DANCE - Relacja z 3-go tygodnia LODZ LATINO CARNAVAL 2010


zumba urban dance zone

 

Minął trzeci tydzień Karnawału LODZ LATINO CARNAVAL 2010!

Czas leci szybko, co oznacza, że wciąż wiele się dzieje w tym tanecznym skrawku Łodzi. Miniony tydzień stał pod znakiem ZUMBY i SEXY DANCE. Dwie energetyczne imprezy, jednak na zupełnie inny sposób :).

 

Środa 27 stycznia było dniem ZUMBY. Choć trzeba powiedzieć że określenia "dniem" nie oddaje zainteresowania i szumu medialnego jaki rozgorzał w Łodzi w ub. tygodniu. O Zumbę pytają wszędzie - w Szkole, w Radiu i Telewizji. W ubiegłym tygodniu ZUMBA trafiła nawet do głównych wiadomości TV TOYA. ZUMBĘ słyszymy już nawet w dzwonkach na komórce u naszych kursantek :).

Zatem ZUMBĘ musieliśmy pokazać w wieczornym wydaniu - tym razem impreza odbyła się w klubie EGO, tuż za ścianą naszej szkoły. Olga Lipska - jedyna instruktorka ZUMBY w Łodzi, skutecznie rozruszała zmarznięte towarzystwo :). Słowa uznania dla uczestników introkursu za wytrwałość a Oldze, za poprowadzenie tych mini zajęć w wieczornym lokalu. Za oprawę muzyczną dziękujemy DJ Omkarowi. Specjalne podziekowania dla klubu Ego za organizację imprezy.

Czwartek 28 stycznia stał pod znakiem SEXY DANCE - Iza Zaremba poprowadziła krótką lekcję zmysłowego tańca. Mojito zrobiło się aż całe czerwone... ;).

Dziękujemy patronom medialnym: Radio Parada, Radio Żak, TVP Łódź, 042 magazine za promocję Karnawału LODZ LATINO CARNAVAL 2010.

 

Więcej informacji o Karnawale LLC 2010:

Strona główna Karnawału LODZ LATINO CARNAVAL 2010 - tutaj

Relacja z pierwszego tygodnia - tutaj

Relacja z drugiego tygodnia - tutaj

Relacja z Warsztatów Salsy Lodz Salsa Extravaganza i AfterParty - tutaj

Relacja z trzeciego tygodnia - właśnie czytasz :)

Relacja z czwartego tygodnia - tutaj

Relacja z Warsztatów z Raynelem Ballesterem - tutaj

 

Zobaczcie sami na zdjęciach: