Najczęściej czytane

Urban Spring Break - Tańcz z Nami On-line


Kochani! Wiemy, że czas epidemii nie jest łatwy dla każdego z nas i nie pozwala nam realizować naszej pasji do tańca tak jak zawsze to robiliśmy - na zajęciach w szkole.
Jednak dzisiejsza technologia przyszła nam z pomocą i możemy spotykać się wspólnie podczas zajęć on-line, które prowadzimy od poniedziałku do piątku.

Wciąż możemy tańczyć, mimo że w każdy w domu, to wciąż razem. Nie tracimy kontaktu, dzięki czemu już niedługo wrócimy z powrotem na salę!

Cieszymy się jednocześnie, że mimo mijających kolejnych tygodni zamknięcia szkoły tak licznie widzimy się na zajęciach. Wiele z naszych zajęć jest taki liczne, że nie zmieścilibyśmy się na normalnej sali :).

Dziękujemy że wciąż jesteście z nami i wspólnie realizujemy naszą pasję jaką jest taniec.

 

Zapraszamy Cię na kolejne kursy live, gdzie w ciągu godziny instruktorzy przekazują technikę i układy choreograficzne. Zajęcia prowadzimy na żywo i można zadawać pytania na chacie na które będziemy odpowiadać w trakcie i po zajęciach.

Dodatkowo każde zajęcia są nagrywane i można odtworzyć całe zajęcia w późniejszym czasie co najmniej 48 godzin. Jeśli nie masz czasu być na żywo - możesz obejrzeć zajęcia później.

 

Dodatkowe informacje:

- ograniczona liczba miejsc na każde zajęcia: do 100 osób

- aby wziąć udział wykup dostęp poprzez płatności online. Po zrealizowaniu płatności otrzymasz emailem (najpóźniej na 30 minut przed rozpoczęciem live’a) indywidualny kod dostępu do platformy z transmisją video

- zajęcia trwają 60 minut, zalecamy logować się do zajęć chwilę przed rozpoczęciem

- uczestnicy nie widzą się między sobą, mogą jednak rozmawiać ze mną jak i z pozostałymi uczestnikami na chacie (zalecamy włączyć w zoomie w opcjach chatu: "All panelist and attendees”)

- odpowiemy na każde pytanie w trakcie i na koniec zajęć,

- ubierz się wygodnie, przygotuj wodę do picia i miejsce na ćwiczenie :),

- ustaw głośno muzykę lub użyj słuchawek aby nas dobrze słyszeć

- po zakończonej transmisji otrzymasz link do obejrzenia nagrania z zajęć, z dostępem przez 48 godzin. Możesz odtwarzać zajęcia w tym czasie ile razy tylko zechcesz.

 

Grafik zajęć dostępny jest tutaj.

Ceny zajęć on-line:

* 18zł za pojedyncze zajęcia

* 60zł za karnet na 4 wejścia - zakup karnetu możliwy tylko na pierwszych zajęciach

Płatności: https://sklep.urbandance.pl

 

Dziękujemy za Wasze wsparcie i to że jesteście z nami.

Zespół Urban Dance Zone