Najczęściej czytane

Urban Workshops High Heels z Lalą II 25.04.21 II UDZ


Już 25-go kwietnia zapraszamy Was na fantastyczne zajęcia Urban Workshops High Heels

Już 25-go kwietnia zapraszamy Was na fantastyczne zajęcia Urban Workshops High Heels z Natalią Lalą Konarską.

Natalia Lala Konarska, swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku lat 13. Zaczynała w Trójmiejskiej ekipie Smooth Moves. Miłość do tańca oraz głęboka chęć rozwoju doprowadziły do spotkania z grupą FNF, z którą związała się na kolejnych 5 lat. Dorastała pod okiem najlepszych choreografów z Polski i zagranicy. W 2015 roku jako pierwsza polka dołączyła do składu międzynarodowej grupy tanecznej Richfam prowadzonej przez choreografa Roba Rich’a. Współpracowała z takimi artystami jak: Margaret, Doda, Ewelina Lisowka, Sylwia Lipka, Jonte, Reni Jusis, Jasmine Thompson, Szymon Chodyniecki, Magdalena Tul, Monika Lewczuk, XXANAXX, Marina Łuczenko i wielu innych.

 

GRAFIK:

15:00 – 16:15 – High Heels Technika

16:30 – 17:45 – High Heels Choreo

Zajęcia na poziomie OPEN.

 

CENNIK:

Jedne zajęcia – 65 zł

Dwa zajęcia – 120 zł

 

Ilość miejsc ograniczona, więc kochani, KTO PIERWSZY, TEN LEPSZY!

 

UWAGA! Opłacenie warsztatów jest gwarancją miejsca

Opłacić warsztaty można tylko i wyłącznie na www.sklep.urbandance.pl

Organizator zastrzega, że w przypadku dużego zainteresowania warsztatami miejsce może ulec zmianie w celu zapewnienia jak największego bezpieczeństwa i komfortu uczestnikom.

Nie przyjmujemy zwrotów – istnieje opcja zamiany osób (z mailowym powiadomieniem – podając imię i nazwisko osoby zastępującej, najpóźniej na 24h przed Urban Workshops).