Najczęściej czytane

High Heels Premium Weekend z Natalią Lalą Konarską / 21.11.2021


High Heels Premium Weekend z Natalią Lalą Konarską / 21.11.2021

KTO:

Naszym gościem będzie Natalia Lala Konarska

CO:

Natalia Lala Konarska, swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku lat 13. Zaczynała w Trójmiejskiej ekipie Smooth Moves. Miłość do tańca oraz głęboka chęć rozwoju doprowadziły do spotkania z grupą FNF, z którą związała się na kolejnych 5 lat. Dorastała pod okiem najlepszych choreografów z Polski i zagranicy. W 2015 roku jako pierwsza polka dołączyła do składu międzynarodowej grupy tanecznej Richfam prowadzonej przez choreografa Roba Rich’a. Współpracowała z takimi artystami jak: Margaret, Doda, Ewelina Lisowka, Sylwia Lipka, Jonte, Reni Jusis, Jasmine Thompson, Szymon Chodyniecki, Magdalena Tul, Monika Lewczuk, XXANAXX, Marina Łuczenko i wielu innych.

KIEDY:

21 listopada 2021

PLAN:

15:00 – 16:15  HIGH HEELS TECHNIKA

16:30 - 17:45  HIGH HEELS CHOREO

CENNIK:

Jedne zajęcia - 65 zł
Dwa zajęcia - 120 zł

Możliwość zakupu warsztatów będzie dostępna wyłącznie przez sklep - www.sklep.urbandance.pl.

Opłacenie warsztatów jest równoznaczne z zapisem

GDZIE:

Urban Dance Zone - Zachodnia 85, Łódź

REGULAMIN:

- Nie przyjmujemy zwrotów - istnieje opcja zamiany osób (z mailowym powiadomieniem recepcji - podając imię i nazwisko osoby zastępującej najpóźniej na 48h przed warsztatami)

- Jeśli nie uzbiera się minimalna grupa, organizator może odwołać zajęcia na 5 dni przed terminem, z telefonicznym powiadomieniem zapisanych osób.

- Zapisując się na warsztaty Uczestnik jest świadomy własnego stanu zdrowia oraz kondycji fizycznej, a w zajęciach bierze udział na własną odpowiedzialność.

- Organizatorzy Wydarzenia nie odpowiadają za kontuzje Uczestników zajęć.

- Niestosowne zachowanie podczas trwania Wydarzenia, zachowanie agresywne, stanowiące zagrożenie dla innych uczestników lub niestosowanie się do zaleceń Instruktorów będzie skutkowało wyproszeniem Uczestnika z zajęć / imprezy bez zwrotu poniesionych kosztów.

- Zgłoszenie udziału w Wydarzeniu jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem Warunków Uczestnictwa oraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora na potrzeby organizacji Wydarzenia,

zgodnie z ustawą z dnia 29 Sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 101 poz. 926 Pokaż mniej