Najczęściej czytane

Urban Workshops z Klaudią Antos / 14.11.2021


URBAN WORKSHOPS z Klaudią Antos / 14.11.2021

Już za chwilę, już za moment będziecie mogli densić z Klaudia Antos w UDZ! Klaudia jest jurorem w programie You Can Dance Nowa Generacja, tańczyła również na SuperBowl, gdzie miała okazję zatańczyć u boku Jennifer Lopez.

Jest ogromnie zdolną młodą dziewczyną, która podbija Los Angeles. Jest świetną wizytówką polskich tancerzy

 

KIEDY?

14.11 Niedziela

13:00-14:30 – I klasa

14:45-16:15 – II klasa

CENA:

Jedna klasa kosztuje 75 zł

Pakiet dwóch klas – 140 zł

 

Ilość miejsc ograniczona, więc kochani, KTO PIERWSZY, TEN LEPSZY!

UWAGA! Opłacenie warsztatów jest gwarancją miejsca

Płatności możecie dokonać za pomocą naszego sklepu: www.sklep.urbandance.pl

 

Organizator zastrzega, że w przypadku dużego zainteresowania warsztatami miejsce może ulec zmianie w celu zapewnienia jak największego bezpieczeństwa i komfortu uczestnikom.

Info pod numerem tel. 695-385-254 (w godzinach pracy szkoły) lub mailowo:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


REGULAMIN:

- Nie przyjmujemy zwrotów - istnieje opcja zamiany osób (z mailowym powiadomieniem recepcji - podając imię i nazwisko osoby zastępującej najpóźniej na 48h przed warsztatami)

- Jeśli nie uzbiera się minimalna grupa, organizator może odwołać zajęcia na 5 dni przed terminem, z telefonicznym powiadomieniem zapisanych osób.

- Zapisując się na warsztaty Uczestnik jest świadomy własnego stanu zdrowia oraz kondycji fizycznej, a w zajęciach bierze udział na własną odpowiedzialność.

- Organizatorzy Wydarzenia nie odpowiadają za kontuzje Uczestników zajęć.

- Niestosowne zachowanie podczas trwania Wydarzenia, zachowanie agresywne, stanowiące zagrożenie dla innych uczestników lub niestosowanie się do zaleceń Instruktorów będzie skutkowało wyproszeniem Uczestnika z zajęć / imprezy bez zwrotu poniesionych kosztów.

- Zgłoszenie udziału w Wydarzeniu jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem Warunków Uczestnictwa oraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora na potrzeby organizacji Wydarzenia, zgodnie z ustawą z dnia 29 Sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 101 poz. 926