Najczęściej czytane

High Heels Premium Weekend z Jessica Ali / 15.01.2023


High Heels Premium Weekend z Jessica Ali / 15.01.2023

15 stycznia szykuje się niesamowite taneczne wydarzenie!

Zajęcia High Heels poprowadzi w Urban Dance Zone jedna z najlepszych w tym temacie tancerek w Polsce.

Jessica Ali: Nauczycielka, założycielka Funky Flava Dance School, High Heels Intensive, organizatorka międzynarodowego eventu taneczno - rozwojowego Evolve i tancerka, która zdobywa obszerny trening w Stanach Zjednoczonych i Europie pod kątem różnych styli, natomiast rozpoczęła jako pierwsza w Polsce dogłębny trening pod kątem high heels w aspekcie tanecznym i dydaktycznym.

Jessica połączyła ten styl z ponad piętnastoletnim doświadczeniem scenicznym, które zdobyła jako profesjonalna tancerka oraz choreografka, tworząc swój własny i pierwszy w Polsce holistyczny program heelsowy High Heels & Performance Intensive oraz międzynarodowy event treningowy Evolve.

Na zajęciach dzieli się z uczniami swoim doświadczeniem, które zdobywała na praktycznie wszystkich obszarach pracy z tańcem. Dlatego też uczniowie wspominają jej zajęcia przez bardzo długi czas.

Jako trenerka, Jessica ceni sobie holistyczne podejście do tańca i zawsze dba o fizyczny oraz emocjonalny komfort swoich uczniów podczas zajęć.

Jessica pracowała dotychczas z ponad 25 polskimi artystami oraz była częścią polskich i międzynarodowych reklam, teledysków czy programów telewizyjnych takich jak The Voice of Germany, wielokrotnie w ekipie choreograficznej Germany’s Next Top Model by Heidi Klum czy tancerką podczas International Music Awards z Iggy Azalea.

Na co dzień Jessica jest właścicielką Funky Flava Dance School, która przez 14 lat dotychczasowej działalności zrzeszyła już tysiące tancerzy.

 

PLAN

15.01.2023

15:00-16:00 High Heels Experience

16:00- 17:00 High Heels Experience

17:00- 18:00 High Heels Experience

*Godziny mogą ulec zmianie

 

POZIOM

Open (wymagane podstawy High Heels!)

 

ZAPISY: Opłacenie jest gwarancją miejsca!

WPŁATY

Miejsce wykupić możecie na https://sklep.urbandance.pl/.../jessica-ali-27-11-high.../

W recepcji szkoły UDZ w godzinach 14:30–22:30

 

CENNIK

FULL PASS 160 ZŁ

 

REGULAMIN:

– Nie przyjmujemy zwrotów– istnieje opcja zamiany osób (z mailowym powiadomieniem recepcji – podając imię i nazwisko osoby zastępującej najpóźniej na 48h przed zajęciami)

– Zajęcia odbędą się przy minimalnej ilości 20 osób.

– Jeśli nie uzbiera się minimalna grupa, organizator może odwołać zajęcia na 1 tydzień przed terminem, z mailowym powiadomieniem zapisanych osób.

– Zapisując się na zajęcia Uczestnik jest świadomy własnego stanu zdrowia oraz kondycji fizycznej, a w zajęciach bierze udział na własną odpowiedzialność.

Organizatorzy Wydarzenia nie odpowiadają za kontuzje Uczestników zajęć.

– Niestosowne zachowanie podczas trwania Wydarzenia, zachowanie agresywne, stanowiące zagrożenie dla innych uczestników lub niestosowanie się do zaleceń Instruktorów będzie skutkowało wyproszeniem Uczestnika z zajęć / imprezy bez zwrotu poniesionych kosztów.

– Zgłoszenie udziału w Wydarzeniu jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem Warunków Uczestnictwa oraz

z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora na potrzeby organizacji Wydarzenia,

zgodnie z ustawą z dnia 29 Sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 101 poz. 926.