Najczęściej czytane

Twerk & Soca Premium Weekend z Ula AFRO Fryc / 11.12.2022


Twerk & Soca Premium Weekend z Ula AFRO Fryc / 11.12.2022

Chcesz porządnie rozruszać swoją. Wiesz co robić Dołączyć do nas!

U L A

Pierwsze style jakie trenowała (Show Dance, Taniec Towarzyski, Taniec Ludowy), nie wskazywały na to, że w przyszłości zajmie się tak gorącym i zmysłowym tańcem jakim jest Dancehall czy Twerk.

W jej duszy od zawsze króluje Dancehall, ale nie da się ukryć, że Jamajczycy wiedzą jak używać swoich dolnych części ciała. A kto zna Ule, ten wie, że nie ma sobie równych!

Wpadnij i daj się porwać!

Prekursorka Dancehallu w Polsce oraz zdobywczyni wielu nagród, w tym Vice mistrzostwa świata na zawodach International Dancehall Queen w Montego Bay na Jamajce.

Trzykrotna mistrzyni Polski oraz vice mistrzyni Europy

Na swoim koncie ma występy z takimi sławami sceny dancehall jak: Beenie Man, Busy Signal, Leftside, RDX, Mr Vegas, Baby Cham, Aidonia, Marika, Junior Stress, Donatan i Cleo.

Można ją zobaczyć w wielu teledyskach polskich i zagranicznych artystów. Brała udział w programach TV, typu „Mam Talent, „Got To Dance”, „Dzień Dobry TVN”, „Szymon Majewski Show”, „Pytanie Na Śniadanie” itp.

Od 2014 roku jest organizatorką i promotorką profesjonalnych mistrzostw „Slavic Dancehall Queen”, które pozwalają zwyciężczyni zawodów polecieć na Jamajkę i wziąć udział w mistrzostwach świata. Ten Event jest dla Uli „Afro” Fryc wielkim sukcesem i jednym z największych dzieł, którym może się pochwalić na swoim koncie.

 

PLAN

11.12.2022

15:00-16:00 Twerk Technika

16:00-17:00 Soca Technika

17:00-18:00 Choreo

*Godziny mogą ulec zmianie

 

POZIOM

Open (wymagane podstawy!)

 

ZAPISY: Opłacenie jest gwarancją miejsca!

WPŁATY

Miejsce wykupić możecie na https://sklep.urbandance.pl/.../ula-afro-fryc-twerk-soca.../

W recepcji szkoły UDZ w godzinach 14:30–22:30

 

CENNIK

120 zł FULL PASS

 

REGULAMIN:

– Nie przyjmujemy zwrotów– istnieje opcja zamiany osób (z mailowym powiadomieniem recepcji – podając imię i nazwisko osoby zastępującej najpóźniej na 48h przed)

– Zajęcia odbędą się przy minimalnej ilości 20 osób.

– Jeśli nie uzbiera się minimalna grupa, organizator może odwołać zajęcia na 1 tydzień przed terminem, z mailowym powiadomieniem zapisanych osób.

– Zapisując się na zajęcia Uczestnik jest świadomy własnego stanu zdrowia oraz kondycji fizycznej, a w zajęciach bierze udział na własną odpowiedzialność.

Organizatorzy Wydarzenia nie odpowiadają za kontuzje Uczestników zajęć.

– Niestosowne zachowanie podczas trwania Wydarzenia, zachowanie agresywne, stanowiące zagrożenie dla innych uczestników lub niestosowanie się do zaleceń Instruktorów będzie skutkowało wyproszeniem Uczestnika z zajęć / imprezy bez zwrotu poniesionych kosztów.

– Zgłoszenie udziału w Wydarzeniu jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem Warunków Uczestnictwa oraz

z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora na potrzeby organizacji Wydarzenia,

zgodnie z ustawą z dnia 29 Sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 101 poz. 926.