Najczęściej czytane

Tańczę, więc jestem - 10 Urodziny Szkoły Tańca Urban Dance Zone


 

Tańczę, więc jestem... - Zapraszamy na Taneczny Spektakl na podsumowanie sezonu, stworzony przez Kursantów, Instruktorów oraz Przyjaciół Szkoły Tańca Urban Dance Zone. Tym razem okoliczności będą szczególnie wyjątkowe, bo będziemy świętować 10 urodziny Naszej Szkoły.

 

 

Przedstawimy sylwetki Instruktorów i obejrzymy owoce ich pracy. Pokażemy różne oblicza tańca, jakie na co dzień można spotkać w naszej Szkole.

Zobaczycie też, jak wyglądała Szkoła 10 lat temu (tutaj na pewno się zdziwicie!)

Nasi Tancerze, pod okiem Instruktorów, pieczołowicie przygotowują się do pokazów, aby zachwycić Was swoją pasją. Uczą się choreografii, ćwiczą obroty i wybierają kostiumy

Swoimi pokazami otworzą się przed Wami i pokażą Wam, czym dla nich jest Taniec

 

Z przyjemnością zobaczymy się w teatrze, z każdym z Was. Szczególną wartość mają dla nas rodziny i przyjaciele naszych Kursantów. Wasza obecność, uśmiech i brawa tego dnia będzie dla nich szczególnie ważne. Dodacie im otuchy i wsparcia.

 

Wszystko to wydarzy się na deskach zaprzyjażnionego Teatru V6. Będzie scena i widownia, będzie muzyka i światła, będzie trema, ale przede wszystkim będzie fantastyczna zabawa i jak zawsze rodzinna atmosfera

Spektakl odbędzie się: 24 czerwca, w niedzielę, o godzinie 17:00, w Teatrze V6, na ul. Żeromskiego 74/76, w Łodzi.

Bilety do nabycia w Szkole Tańca Urban Dance Zone, ul. Zachodnia 85, codziennie w godzinach od 14:30 - 21:00

Cena biletu: 35 zł. Pakiet dwóch biletów: 60 zł

Sponsorem Spektaklu jest BENEFIT SYSTEMS.

Zapraszamy serdecznie!